Koristamine

SIUS Solutions pakub professionaalset koristusteenust erinevates asukohtades, sealhulgas kodudes, kontorites, majutusasutustes ja ladudes. Pakume paindlikku lähenemist, võimaldades tellida nii regulaarset koristust kui ka kohandatud teenuseid vastavalt klientide soovidele.

Kasutame parimaid puhastusvahendeid ja -tarvikuid, tagades tipptasemel tulemused. Arvestame alati kliendi eelistuste ning objekti eripäradega. Kui soovitakse looduslikke puhastuslahendusi, siis neid me kasutame. Samuti suudame efektiivselt eemaldada ka suurema mustuse, kasutades selleks parimaid keemilisi lahendusi.

Kui otsite professionaalset koristusteenust, võtke meiega julgelt ühendust helistades või kirjutades ning leiame teie vajadustele parima lahenduse!

Korrastuskunst

Kas tunned end kodus, kontoris või mujal suures segaduses ekslevat? Kas asjade leidmine võtab aega ning tekitab frustratsiooni? Ära muretse, meie korrastuskunstnikud oleme siin, et aidata luua süsteem sinu igapäeva elus!

Meie teenusega saad:
– isikupärastatud korraldussüsteemid vastavalt sinu elustiilile;
– põhjalik analüüs sinu igapäevastest vajadustest ja harjumustest;
– mugavus ja lihtsus asjade leidmisel ning korrashoidmisel.

Kas vajad korrastust korduvalt või vaid ühekordset abi? Pole probleemi, meie oleme siin, et sind aidata!

Võta meiega ühendust juba täna ja avasta, kuidas me saame sinu elu lihtsamaks muuta!

Koolitused

Kui soovite ise koristada, kuid napib oskusi või teadmisi, võime teid selles valdkonnas toetada. Pakume koolitusi kodukoristamiseks, et muuta see meeldivamaks, jätkusuutlikumaks ja efektiivsemaks tegevuseks.

Samuti oleme abiks ettevõtetele, kes vajavad uue koristaja värbamisel tuge. Alustame protsessi ise esmase koristusega, et luua tõhus töösüsteem. Vajadusel aitame koristaja leidmisel ning koolitame uue töötaja vastavalt välja töötatud süsteemile. See võimaldab juhtidel rohkem aega pühendada ettevõtte arendamisele.

Tutvu meie koolitustega siin.