Koolitused

PAKETT 1: UUS TÖÖTAJA

Koolituspakett “UUS TÖÖTAJA” tähendab uue töötaja välja koolitamist koristamisel. Sobib väga hästi firmadele, kellel ootavad muud kohustused kui uue töötaja õpetamine. 

Pakett sisaldab:
1. Koristusüsteemi loomine – koristame kõigepealt ise objektil, et märgata kitsaskohti ja võimalusi efektiivsemaks koristamiseks. Peale seda koostame juhendi pdf kujul (soovi korral võimalus tellida ka eritööna videojuhend, selleks küsi eraldi pakkumist!), mis jääb kliendile, et oleks hea aegajalt üle vaadata tööde ülesanded. Vajadusel saab ka edasi järgmisele töötajale anda. Lisame juurde ka nimekirja vajalikest vahenditest ning tarvikutest. Esimesel koristusel vahendid ja tarvikud meie poolt!

2. Abi uue töötaja leidmisel – konsultatsioon. Otsinguga meie ei tegele, kuid jagame tähelepanekuid leitud kanditaatide puhul.

3. Uue töötaja koolitus – objektil koristusprotsessi läbi tegemine, mis algab teooriast ning peale seda praktiline pool, kus uus töötaja teeb koristusjuhendi läbi, koolitaja samal ajal kõrval suunamas ning küsimustele vastamas.

4. Võimalus juurde osta vahendid/tarvikud.

Ajakulu: 13 h

Hind: 575 €

laptop-2562361_1920
cleanliness-2799459_1920
dining-room-3108037_1280

PAKETT 1: EFEKTIIVNE KODUKORISTUS

Koolituspakett “EFEKTIIVNE KODUKORISTUS” aitab inimestel efektiivsemalt ja kiiremalt oma kodusid koristada.

Pakett sisaldab:
1. Koristusüsteemi loomine – koristame kõigepealt ise objektil, et märgata kitsaskohti ja võimalusi efektiivsemaks koristamiseks. Peale seda koostame juhendi pdf kujul, mis jääb kliendile, et oleks hea aegajalt üle vaadata tööde järjestus. Lisame juurde ka nimekirja vajalikest vahenditest ning tarvikutest. Esimesel koristusel vahendid ja tarvikud meie poolt!

2. Kodukoristuse koolitus – kodus koristusprotsessi läbi tegemine, mis algab teooriast ning peale seda praktiline pool, kus klient töötab koristusjuhendi läbi, koolitaja samal ajal kõrval suunamas ning küsimustele vastamas.

4. Võimalus juurde osta vahendid/tarvikud.

Ajakulu: vastavalt kodu suurusele

Hind: küsi pakkumist siit