Koolitused

PAKETT 1: UUS TÖÖTAJA

Meie “UUS TÖÖTAJA” koolituspakett keskendub uue personali koolitamisele koristustööde valdkonnas. See on suurepärane valik ettevõtetele, kellel on muud ülesanded ning kes soovivad uute töötajate koolitamise protsessi edasi delegeerida.

Pakett hõlmab järgmist:
1) Koristussüsteemi väljatöötamine – alguses teostame objektil koristuse ise, et avastada võimalikke kitsaskohti ja tõhusama koristamise võimalusi. 
2) Seejärel koostame juhendi PDF-vormingus (lisaks on võimalik tellida eraldi videojuhend, selle kohta saab küsida eraldi pakkumist!), mis jääb kliendile, võimaldades aeg-ajalt üle vaadata tööde ülesandeid. Vajadusel saab juhendit kasutada ka järgmise töötaja koolitamisel.
3)
Lisame ka nimekirja vajalikest vahenditest ja tarvikutest. Esimese koristuse jaoks anname võimaluse soetada endale vajaminev koristuskomplekt.
4) Abi uue töötaja leidmisel – konsultatsioon. Kuigi me ise otsinguga ei tegele, jagame tähelepanekuid leitud kandidaatide osas.
5) Uue töötaja koolitus – objektil koristusprotsessi läbiviimine, alustades teooriast ning seejärel liikudes praktilise poole juurde, kus uus töötaja järgib koristusjuhendit.

Ajakulu: 13 tundi

Hind: 575 €

laptop-2562361_1920
cleanliness-2799459_1920
dining-room-3108037_1280

PAKETT 1: KIIRE KODUKORISTUS

Otsid tõhusat lahendust kodukoristuseks? Tutvu meie “KIIRE KODUKORISTUS” koolituspaketiga, mis aitab sul kodu kiiresti ja efektiivselt koristada.

Meie pakett sisaldab:
1) Kodukoristuse süsteemi väljatöötamine – alustame koristust oma professionaalsete vahendite/tarvikutega, et avastada võimalikud kitsaskohad ja efektiivsemad koristusmeetodid.
2) Seejärel koostame personaalse juhendi PDF-formaadis, mis aitab sul jälgida koristustööde järjekorda. 
3) Lisaks pakume nimekirja vajaminevatest vahenditest ja tarvikutest. Esimese koristuse jaoks pakume kaasa kõik vajalikud vahendid ja tarvikud!
4) Kodukoristuse koolitus – õpetame sulle kodukoristuse põhitõdesid ja praktilisi oskusi. Alustame teooriast ning liigume edasi praktilise poole juurde, kus saad koristusjuhendi läbi teha ning meie vajadusel koolitajalt nõu küsida.

Võimalus soetada lisaks vajalikke vahendeid ja tarvikuid.

Ajakulu: Vastavalt kodu suurusele.

Hind: vastavalt kodu suurusele