Koristamine

SIUS Solutionsi üheks suunaks on koristamine – kodudes, kontorites, majutusasutustes, ladudes või kus iganes soovid puhtust näha. Võimalik on tellida regulaarset koristust või vastavalt soovile. 

Kasutame parimaid puhastuvahendeid ning tarbeid. Alati arvestame ka kliendi soove ning lähtume objekti olukorrast. Kui on soov kasutada looduslikke puhastusvahendeid, kasutame neid. Kui on aga vaja suurt mustust eemaldada, siis kasutame parimat keemiat. 

Helista või kirjuta ning leiame parima lahenduse!

Korrastuskunst

Organiseerime Sinu asjad ära!

Kui tunned kodus, kontoris, või kus iganes suurt segadust ning ei leia asju ülesse, siis on aeg korrastuskunstiks! Võibolla vajad seda ühe korra, võibolla aga iga natukese aja tagant. 

Loome vastavalt Sinu elustiiliga asjade hoidmise süsteemi. Enne alustamist uurime põhjalikult, mis on Sinu igapäevased asjad ning mis asju kasutad vähem. Uurime, millised on Sinu käitumisharjumused, et Sul oleks võimalikult lihtne ja mugav asjad korras hoida.

Anna meile märku ja teeme Sinu elu lihtsamaks!

Koolitused

Kui soovid aga ise koristada, kuid jääb hakkamist ja teadmisi väheks, siis saame ka selles vallas Sind aidata. 

Koolitame inimesi näiteks kodukoristamisel, et see tegevus oleks meeldivam, jätkusuutlikum ning efektiivsem. 

Aitame ka firmasid, kes vajavad abi uue koristaja leidmisel. Alustame sellest, et teeme esimese koristuse ise, et luua efektiivne süsteem, aitame vajadusel kaasa koristaja leidmisel ning vastavalt loodud süsteemile koolitame uue töötaja välja. Nii jätkub juhtidel rohkem aega ettevõtte arendamisega tegeleda. 

Vaata koolitusi siit.